HAKKIMIZDA

 

Dünya değişiyor, çağımız farklı bir evreye atlıyor, teknoloji gittikçe bambaşka kapılar açıyor. Peki, yaşam alanlarınız bu değişime hazır mı? Triens Digital Art olarak sizleri bu değişime tanık olmaya ve dijital tasarım tablolar sayesinde yaşam alanlarınızı teknolojiyle harmanlamaya davet ediyoruz.

 

Dijital tasarım tablolar üretmek ve hem sizin hem de sevdiklerinizin yaşam alanlarına farklı bir hava katmak için çıktığımız bu yolda, Triens Digital Art ailesi olarak ilhamımızı insanın özünden ve doğa ile olan mücadelesinden alıyoruz. “Denemek” ve “akım” kelimelerini yoğurarak ortaya çıkardığımız Triens, medeniyet arayışındaki insanın ulaştığı dijital çağ ile gelişen sanat anlayışını algılıyor, kabul ediyor ve bu anlayışı bambaşka şekillerde ortaya koyuyor. Daha çok evrensel çizgilerin ve doğa hikayelerinin peşinde olmakla beraber ortamın içerisinde kaybolan ve akışın durağanlığında anlam kazanan tasarımları siz değerli müşterilerine sunuyor.

 

Dijital olarak çizilen tabloların satışını yaparken Triens Digital Art olarak birçok yaşam alanına dokunuşlar yapıyoruz. Gündelik veya yılda bir defa sınırlı üretilen koleksiyonlarımız sayesinde mutfak, çocuk odası veya incecik bir koridora bile farklı bir görünüm kazandırmanızı istiyoruz. Yaşam alanlarınızın yanı sıra ofisinizi, apartmanınızı veya aklınıza gelen herhangi bir duvara farklı bir boyut kazandırabilirsiniz. Ortamdan ve zamandan bağımsız olarak ortaya çıkardığımız tasarımlar sayesinde uzun yıllar kullanabileceğiniz ve baktıkça içinizin açılacağı farklı görsellere sizler de “evet” diyebilirsiniz.

 

Peki siz doğanın hangi parçasına aşıksınız? Yıldızlar mı? Gezegenler mi? Yoksa denizaltındaki o eşsiz dünya mı? Sadece bu soruya cevap bularak Triens Digital Art’ın oluşturduğu yüzlerce üründen birine sahip olabilirsiniz. Hem hoş görünen hem de modern duvarlar oluşturabileceğiniz dijital tasarım tablolara web sitemiz veya sosyal medya hesaplarımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

Hemen bizimle iletişime geçin, yaşam alanlarınızı bambaşka bir hale çevirelim! Tek bir tıkla farklı dünyalara adım atın.

 

Triens Digital Art