İADE / DEĞİŞİM PROSEDÜRÜ

İADE / DEĞİŞİM PROSEDÜRÜ


triensdigitalart.com’ u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Aşağıda iade ve değişim politikamızla ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Herhangi bir soru, öneri veya görüşleriniz için İletisim Formu’ nu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İADE VE DEĞİŞİM POLİTİKASI
 
triensdigitalart.com’ dan aldığınız ürünleri, iade etmek istediğinizde, anlaşmalı olduğumuz kargo firması aracılığıyla ve ürün iade formunda yazan iade koduyla göndermeniz gerekmektedir. İade kodunuz, paketinizin içinden çıkan ürün iade formunda yazmaktadır ve internet sitemiz üzerinden oluşturulmamaktadır. İade işleminizin yapılabilmesi için, faturanızın da mutlaka iade paketinizle birlikte gönderilmesi gerekmektedir. İade süreniz paketinizi teslim aldıktan sonra 14 gündür. İade kodunu anlaşmalı kargo firması yetkilisine verdiğinizde ayrıca bir adres belirtmeniz gerekmemektedir. Paketinizin iade koduyla gönderilmesi gereken adres, Cennet Mahallesi Güneş Sokak Güneş Apartmanı No:2/3 34290 Küçükçekmece / İstanbul / Marmara  olarak çıkmalıdır. Bir ürünün başka bir ürünle değişimi yapılamamaktadır. Talep ettiğiniz işlemi, ürün iade formunun açıklama kısmında net bir şekilde belirtiniz. İnternet sitemizden alınan ürünlerin iade ve değişim işlemleri sadece İnternet sitemiz üzerinden yapılmaktadır. Mağazalarımızdan değişim ya da iade işlemi yapılamamaktadır. İade gönderiniz için, firmamız tarafından aksi belirtilmediği sürece, kargo ücreti talep edilmemelidir. 14 iş gününü aşan bildirimlerde maalesef iade kabul edilmemektedir. İade süresi dolan faturasız, etiketsiz, yıkanmış, kullanılmış tekrar satılabilir özelliğini kaybetmiş ya da hasar görmüş ürünlerin iade ve değişimi kabul edilmeyecek, tarafınıza karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir. İadeniz Viadellerose.com ‘un ilgili birimleri tarafından incelendikten ve onaylandıktan sonra ürün tutarı, 7 ile 15 iş günü içerisinde tarafınıza iade edilir. Bundan sonraki süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve Viadellerose.com’ un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur. Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürünlerinize ait ürün tutarı tarafımızdan tek seferde tamamı kredi kartınıza iade edilmektedir, ancak bankanız tarafından, ürün bedeli, yine taksitli olarak kredi kartınıza geri ödenecektir. Ulaşılamayan irtibat telefon numaralarından kaynaklı gecikmelerden triensdigitalart.com sorumluluk kabul etmemektedir. Ayrıntılı bilgi için +90 533 328 6706 Müşteri Hizmetlerini hafta içi 10.30 - 17.30 saatleri arasında arayabilir veya iletişim bölümünden e-mail ile bilgi talep edebilirsiniz.

HANGİ ÜRÜNLER İADE EDİLEMEZ?


Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.) ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir. Sadece Tasarım ve Abiye ürünlerine özel iade işlemi; ürünün aynı gün içerisinde iade edilmesi durumunda geçerli olacaktır. Belirtilen sürenin aşılması durumunda ise iade işlemleri gerçekleşmemektedir. Tek kullanımlık ürünler hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. İade ve değişimlerde sorun yaşanmaması adına ayakkabılarınızı ev ortamında, tekstil ürünlerinin etiketlerini koparmadan ve yıkamadan denemenizi öneririz. Etiketleri koparılmış ve yıkanmış ürünler kabul edilmemektedir.


ELİME GEÇEN ÜRÜN KUSURLU, NE YAPMAM GEREKİYOR?


triensdigitalart.com’dan kaynaklı yanlış ürün, yanlış ölçü ve yanlış renk vb. gönderiler nedeniyle yaşanan aksaklıktan dolayı öncelikle özür dileriz. Belirtmiş olduğunuz ürün tedarikçi firma stoklarında bulunduğu takdirde, değişim yapılacak ve yeni ürün tarafınıza gönderilecektir. Ancak kampanyalarımızın stoklarla sınırlı olduğunu belirtmek isteriz. Ürün/ürünlerin tedarikçi firma stoklarında olmaması durumunda siparişiniz iptal edilerek para iadesi işlemi gerçekleştirilecektir. triensdigitalart.com’dan kaynaklanan yanlış ürün, yanlış ölçü ve yanlış renk vb. gönderimleri kullanmadan, satılabilir özelliğini kaybetmeden bize gönderebilirsiniz. Teslim tarihinden itibaren en kısa süre içerisinde müşteri hizmetlerini arayabilir (+90 533 328 6706) veya triensdigitalart.com iletişim bölümü üzerinden bizimle temasa geçerek, kargo ücretini ödemeden ürünü iade edebilirsiniz. Bu koşulların dışında herhangi bir şekilde ürünlerinizin iade ve değişimi yapılamamaktadır.